کنسرت علی زند وکیلی

یکی از اهداف ارکستر ایستگاه حضور در کنار موسیقی‌دانان برجسته و صاحب سبک است. هنرمندانی که در دنیای موسیقی نقشی برجسته دارند. کنسرت علی زند وکیلی با همراهی ارکستر ایستگاه در سالن همایش‌های برج میلاد از رویدادهای مهم موسیقی ایران است که در آبان ماه امسال روی خواهد داد.
کنسرت علی زند وکیلی با همراهی ارکستر ایستگاه به تهیه‌کنندگی محمود شبیری در تاریخ ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۲ در دو سانس برنامه‌ریزی شده بود که به علت استقبال بی‌نظیر مخاطبان موسیقی، تمدید شد و اجرای شب دوم در تاریخ ۲۳ آبان نیز در دو سانس برگزار خواهد شد.

تهیه‌ی بلیط کنسرت علی زند وکیلی نیز از سایت‌های معتبر نیز قابل انجام است. کنسرت این خواننده‌ی خوب کشورمان با ارکستر ایستگاه نوید یک اجرای بی‌نظیر را برای مخاطبان دربر دارد.
علی زند وکیلی پس از اجراهای موفق پیشین خود اکنون در نظر دارد با همکاری با ارکستر ایستگاه تجربه‌ی جدیدی را در کارنامه‌ی هنری خود رقم بزند. در سوابق هنری او نقاط درخشانی درزمینه‌ی موسیقی تلفیقی به چشم می‌خورد و در این زمینه جز سرآمدان موسیقی محسوب می‌شود. توانایی بالای زند وکیلی در آواز و شناخت خوب از سبک‌های گوناگون موسیقی باعث شده است تا محبوبیت زیادی را در بین مخاطبان موسیقی کسب کند.

این اجرا را می‌توان اولین کار ارکسترال خواننده‌ی سرشناس شیرازی به‌حساب آورد. او که سابقه‌ی مواجه‌شدن با فضاهای جدید موسیقایی را دارد قصد دارد تا این بار اجرایی نو و خلاقانه را به مخاطبان ارائه دهد. باتوجه به خلاقیت و حساسیت زیاد علی زند وکیلی و ارکستر ایستگاه به موسیقی خود این کنسرت می‌تواند تجربه‌ای به‌یادماندنی را برای مخاطبان به دنبال داشته باشد.

ارکستر ایستگاه

مهدی نوروزی، بنیان‌گذار و مدیرعامل ارکستر ایستگاه: همکاری ارکستر ایستگاه و علی زند وکیلی افق روشنی را در مسیر هر دو می‌تواند ایجاد کند و ماحصل این همکاری می‌تواند رویدادی مهم در سپهر موسیقی ایران باشد.

هدف ارکستر ایستگاه همان‌طور که در تمامی فعالیت‌هایش به چشم می‌خورد ارتقا و رشد فرهنگ کشور خصوصاً از طریق دنیای موسیقی است؛ حضور در کنار هنرمندان مؤلف و صاحب سبک، بر روی صحنه و برگزاری رویدادهای مهم فرهنگی گواه بر این ادعاست. به عقیده‌ی مهدی نوروزی، علی زند وکیلی از تواناترین خوانندگان کشور است که همکاری و دقت او در تمرینات با ارکستر نشان از اهمیت او به مخاطبان خود دارد. تلاش ارکستر ایستگاه بهترین خروجی برای این رویداد مهم است.
دورنمای ارکستر ایستگاه به این کنسرت شروع مسیری تازه در دنیای موسیقی ایران و حضور در کنار هنرمندان مطرح و خوش آتیه کشور است تا بتواند رسالت هنری خود را که اعتلای فرهنگ ایران در سطح جهانی است را به نحو احسن انجام دهد.

بدون دیدگاه

یک دیدگاه ارسال کنید